Nasza oferta

Wina

Wina regionu zielonogórskiego charakteryzują się podwyższonym poziomem kwasowości, a jednocześnie złożonym, świeżym
i owocowym bukietem.

Specjalnością Winnicy Julia są wina białe. Finezyjnie komponowane dzięki łączeniu bogactwa aromatów uprawianych odmian. Oferujemy także wina czerwone leżakowane w dębowych beczkach.

Doradztwo i usługi

Zajmujemy się tworzeniem i sprzedażą wina. Na naszej winnicy przyjmujemy wycieczkowe grupy zorganizowane oraz turystów indywidualnych.

Prowadzimy szkolenia i kursy, udzielamy profesjonalnych porad dla tych, którzy zakładają swoje własne winnice.

Posiadamy także ofertę dla organizatorów konferencji, spotkań integracyjnych i innych wydarzeń okolicznościowych w regionie lubuskim – wyjazdową degustację naszych win połączoną prezentacją tradycji winiarskich oraz pokazem zdjęć i filmów promocyjnych z naszej Winnicy.

Sadzonki

Na naszej Winnicy mogą Państwo zamówić sadzonki winorośli posiadające świadectwo pochodzenia oraz certyfikat jakości
i paszporty fitosanitarne. Dostępne są popularne odmiany z gatunki Vitis Vinifera, a także szczepy hybrydowe oraz na owoce deserowe.

Zamówienia prosimy składać w okresie grudzień-luty, aby móc odebrać sadzonki na przełomie kwietnia i maja. Przed złożeniem zamówienia zlecamy kontakt telefoniczny z nami w celu doboru odmian i podkładek oraz przygotowania gleby i terenu pod nasadzenia.

Przy zamówieniu większych ilości, oferujemy w cenie sadzonek doradztwo w planowaniu nasadzeń i prowadzeniu uprawy w 2-óch pierwszych latach.

Roman Grad – 603 382 854.

Scroll to Top